Gangstar Rio: City of Saints

Gangstar Rio: City of Saints

Gangsterskie porachunki na Android w stylu GTA

Zalety

  • Wiele godzin dobrej zabawy
  • Wierny klon gier akcji typu GTA
  • Mnóstwo broni i pojazdów
  • Wiele gangsterskich ciuchów

Wady

  • Nic nowego ponad standard GTA

Doskonały
9

Gangstar Rio: City of Saints to gra akcji, w której wcielamy się w rolę gangstera na ulicach Rio de Janeiro. Gra pełnymi garściami czerpie z serii gier Grand Theft Auto. Jeśli graliście w GTA, to wiecie, czego można się spodziewać - pościgi, załatwianie brudnej roboty i pięcie się po gangsterskiej drabinie kariery.

Gra Gangstar Rio: City of Saints rozgrywa się w różnych częściach Rio. Poznamy dzielnice biedoty - favele, część biznesową, plażę a nawet zapuścimy się na trochę do dżungli. Po raz pierwszy w serii Gangstar będziemy walczyć we wnętrzach budynków.

Na naszej drodze na szczyt Gangstar Rio: City of Saints na Android musimy wypełnić, aż 60 misji! Wśród nich znajdziemy takie, w których mamy zlikwidować skorumpowanego gliniarza, strzec świadka czy dostarczyć specjalne paczki. Nie uda się nam to, bez szerokiego arsenału broni oraz wielu odjazdowych furek, które możemy ukraść. Dane nam będzie nawet pilotowanie śmigłowca i prowadzenie czołgu.

Jeśli lubisz gra na Androidzie w gry akcji w stylu GTA to Gangstar Rio: City of Saints na pewno Ci się spodoba. Jeśli szukasz powiewu świeżości, to w Rio go nie znajdziesz.

Gangstar Rio: City of Saints

Download

Gangstar Rio: City of Saints

Opinie użytkowników o Gangstar Rio: City of Saints